Дорога Катерино, вся наша спільнота УСТА від щирого серця вітає тебе зі статусом TSTA і з успішним складанням третього міжнародного іспиту з супервізії!
Катерино, це велике досягнення і успіх не тільки для тебе, а й для всієї нашої спільноти. Це серйозна праця і ми пишаємось і раді тому, що ти є у нас!
Ми вітаємо тебе з перемогою, твій шлях і твій внесок у розвиток ТА в Україні – це приклад для наслідування всієї української спільноти. Ми дуже любимо та цінуємо тебе!
![Катерина Булгакова](https://usta.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/congrat-bulgakova-tsta-1024x536.png)