Шановна Сніжана, щиро вітаємо тебе з успішним складанням міжнародного іспиту СТА-Р (ЕАТА)! Також вітаємо супервізора Ганну Головань (TSTA-P-EATA). Пишаємося вами та бажаємо успіхів і великих досягнень на професійному шляху!
![Сніжана Ніколаєва СТА](https://usta.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/Сніжана-Ніколаєва-СТА-1024x536.webp)
Шановна Сніжана, щиро вітаємо тебе з успішним складанням міжнародного іспиту СТА-Р (ЕАТА)! Також вітаємо супервізора Ганну Головань (TSTA-P-EATA). Пишаємося вами та бажаємо успіхів і великих досягнень на професійному шляху!